O nas

O nas

Firma GENERAL-IT od samego początku działalności nastawiona jest na profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych w zakresie zarówno doradztwa, jak i sprzedaży rozwiązań oraz usług informatycznych. Dzięki wysoce wykfalifikowanej kadrze jesteśmy wstanie świadczyć usługi infrastrukturalne oraz serwisowe na najwyższym poziomie. Pozwala to tym samym zapewnić Klientom pełną obsługę w zakresie biznesowym, informatycznym i technologicznym.

Współpraca z dużą grupą producentów o światowej renomie jest potwierdzeniem naszych najwyższych standardów, naszej efektywności pracy jak również innowacyjnego oraz indywidualnego podejścia do każdego Klienta.

Gwarantujemy: dostęp do aktualnych informacji handlowych i technicznych, autoryzowany serwis oraz specjalistyczne, dostosowane do potrzeb każdego odbiorcy usługi.

O sukcesie General-IT decyduje doskonałe połączenie świadomego biznesu z intensywnym rozwojem. Zdobyta jak i ciągle rozwijana przez nas wiedza w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem kadry oraz zadowolenie naszych Klientów pozwala nam być liderem na rynku firm informatycznych.

Zapraszam do korzystania z naszych usług, osiągnijmy wspólnie sukces w biznesie.